Tisztségviselők
Elnökség
Mészáros Lászlóelnök +36 20 777 9001 meszaros.laszlo@aeroclub.hu
Ötvös Bélaalelnök, általános elnökhelyettes +36 70 683 5947 otvos.bela@aeroclub.hu



Kerekes Lászlóelnökségi tag+36207779139 kerekes.laszlo@aeroclub.hu
Sipos Zoltán elnökségi tag +36307775140 sipos.zoltan@aeroclub.hu
Sport Szakági Bizottság vezetők
alakulás alatt Általános Sport Bizottság. elnokseg@aeroclub.hu
Nagy Péter Ballonrepülő Bizottság+36 20 565 7203 nagy.peter@aeroclub.hu
Benedek JánosÁltalános Repülés Bizottság+36 1 256 4235 benedek.janos@aeroclub.hu
Gyöngyösi AndrásVitorlázórepülő Bizottság+36 20 777 9996  gyongyosi.andras@aeroclub.hu
alakulás alattForgószárnyas Repülő Bizottság
elnokseg@aeroclub.hu
Boda JózsefEjtőernyős Bizottság+36 20 992 0117Boda.Jozsef@uni-nke.hu
Dr. Reé AndrásRepülő Modellező Bizottság+36 30 297 7025 ree.andras@aeroclub.hu
alakulás alattSzemélyzet nélküli repülő eszköz Bizottság elnokseg@aeroclub.hu
Ábrányi TamásMűrepülő Bizottság+36 30 931 6717 abranyi.tamass@aeroclub.hu
Tábor TamásSiklórepülő Bizottság+36 20 955 1957 ttom.hu@gmail.com
Ferinc VinceKönnyűrepülő és Motoros Siklóernyő Bizottság+36 20 777 9009 ferinc.vince@aeroclub.hu
Dr. Bánó ImreAmatőrépítésű és Kísérleti Légijármű Bizottság+36 20 336 5675 bano.imre@aeroclub.hu
Technikai Bizottságok vezetői
alakulás alattOktatási Bizottság
Dr. Melles ImreEgészségügyi Bizottság melles.imre@aeroclub.hu
Diófási-Kovács OrsolyaKörnyezetvédelmi Bizottság+36 30 3439385 diofasi.orsolya@aeroclub.hu
alakulás alattLégtér és Navigációs Bizottság
Bizottságvezetők (Szakági Bizottságok és Önálló Szakmai Szervezetek vezetői) Csoportja
Szabályzatszerkesztő Csoport
Felügyelő Bizottság
Hidas Sándorelnök+36 70 778 8228 hidas.sandor@aeroclub.hu
Paál Dávidtag+36 20 941 4814 paal.david@aeroclub.hu
Szabó László tag+36 20 538 6065 szabo.laszlo@aeroclub.hu
Fegyelmi Bizottság
Barta Vince tag+36 20 777 9966 barta.vince@aeroclub.hu
Fekete Kornélia elnök +36 20 777 6829 fekete.kornelia@aeroclub.hu
Nagy László tag +36 30 251 9909 nagy.laszlo@aeroclub.hu
dr. Sipos István tag+36 20 2515698sipos.istvan@skydive.hu

Állandó Jelölő Bizottság

Pollerman Judit tag +36 30 9316767 pollerman.judit@aeroclub.hu
Sárai Pál tag +36 20 7779010 sarai.pal@aeroclub.hu
Gavronek Ferenc tag +36 70 9470032 gavronek.ferenc@aeroclub.hu

Mandátum Vizsgáló Bizottság

Kurucz Imre tag kurucz.imre@aeroclub.hu
Budavári Oszkár tag budavari.oszkar@aeroclub.hu
Dr. Koháry István tag kohary.istvan@aeroclub.hu